”  آفتابگیر تبلیغاتی  “

آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟

این نوع محصول یکی از هدایای تبلیغاتی می باشد که بسیار کاربرد مثبتی دارد که از تابیدن نور آفتاب به داخل خودرو و ایجاد آثار نامطلوب آن در مواقعی که خودرو متوقف است و رنگ پریدگی و ترک داشبورد جلوگیری می کند. آفتابگیرها یک تکه برای جلوی خودرو و یک تکه برای شیشه عقب خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.آفتابگیر تبلیغاتی اغلب در دو مدل دایره و مربع با جنس پارچه شمعی خارجی عرضه می گردد که داخل آن دو مفتول درجه یک با بست محکم تعبیه شده و به صورت دایره جمع شده و داخل کاور سوزنی قرار می گیرد. روی آفتابگیر قابلیت چاپ لوگو و یا برند شما در سایز A3 با رنگ دلخواهتان فراهم می باشد.آفتابگیر دایره برای ماشین هایی که شیشه جلوی آنها کوچکتر است استفاده می شود، مانند: پراید، سمند و پژو مورد استفاده قرار می گیرد،  ولی آفتابگیر مربع برای ماشین های مدل بالا با شیشه های بزرگ تر مورد استفاده قرار می گیرد. آفتابگیر یا همان سایه بان خودرو با رنگ های گوناگون تولید می شود که اغلب یک روی آنها رنگ طوسی می باشد و طرف دیگر بسته به سلیقه مشتری تولید می گردد. چاپ آفتابگیر معمولا با چاپ دستی انجام می شود مانند چاپ سیلک اسکرین انجام می شود. چاپ سیلک اسکرین از قدیمی ترین نوع چاپ پارچه می باشد.

کاربرد تبلیغاتی آفتابگیر:

آفتابگیرهای اتومبیل یکی از بهترین و در معرض دیدترین انواع هدایای تبلیغاتی می باشند که علاوه بر طول عمر و ماندگاری بالایشان در بهترین مکان یعنی بر روی اتومبیل نصب گردیده و در تمامی مکانهای عمومی نام برند و لوگوی شما را به نمایش در می آورند. آفتابگیرهای ماشینی که پشت شیشه جلو نصب می شوند در اصل یک تابلوی تبلیغاتی به اندازه شیشه اتومبیل را به رایگان و در هر نقطه ای برای شما بوجود می آورند. انواع آفتابگیرهایی که بر روی شیشه های بغل نصب می شوند بطور دائم و همیشگی و حتی در حین حرکت اتومبیل تابلوهای تبلیغاتی دائمی و سیاری را برای شما ایجاد می کنند که با توجه به قیمت این هدایای تبلیغاتی یکی از اثرگذارترین و مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات را در میزان اثربخشی و گستردگی نمایش برای شما به ارمغان می آورند.

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو محصولی است که همه مصرف کنندگان محترم از هر صنعت و شغلی از آن برای تبلیغ  محصول و یا معرفی شرکت و برند خود استفاده می کنند.

برای تولید و عرضه آفتابگیر ماشین از بهترین نوع پارچه شمعی و برای دوام بیشتر آن از بهترین نوع فنر و همچنین در دوخت آفتابگیر تبلیغاتی با نهایت دقت عمل کرده تا نهایتاً این محصول کم نظیر را با بهترین کیفیت در اختیار متقاضیان آفتابگیر تبلیغاتی قراردهیم.

آفتابگیر اتومبیل می تواند به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی باشد که طرفداران بسیاری دارد و وقتی اتومبیل پارک شده باشد افراد بسیاری آن را میبینند،مخصوصا اگر آفتاب گیر تبلیغاتی دارای رنگ و طرح چشمگیری باشد تا نظر افراد را به خود جلب کند.

<<شرکت نقش و نگار با بیش از ده سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی طراحی و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش آفتابگیر در کرج تبدیل نماید.>>

<<طراحی و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خود را ما بسپارید تا با مقرون به صرفه ترین تبلیغ به بالاترین فروش خود برسید.>>