” اسپیکر تبلیغاتی “

هدایای تبلیغاتی :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی،تبلیغات شیوه ی جدیدی به خود گرفته است که از به روزترین روش های آن هدایای تبلیغاتی میباشد که هدایای تبلیغاتی نیز انواع مختلفی دارد و در حال حاضر برای هر صنف کاری هدایای تبلیغاتی به خصوص وجود دارد.
هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي  برای تشکر و قدردانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام ، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر  هداياي تبليغاتي يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادي در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد. حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدايای تبليغاتي و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحي هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتي خود استفاده مي كنند ارائه هدایایی خلاق كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودي مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.
مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و … باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد.
طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.

چاپ اسپیکر تبلیغاتی:

اسپیکرهای تبلیغاتی ابزاری است که با گسترش استفاده از گوشی های موبایل و تبلت و سایر وسایل همراه، روز به روز برای کاربران دارای جذابیت بیشتری می شود یکی از دلایل آن عدم کیفیت مطلوب پخش صدای خارجی در این ابزارهاست و نیاز به امکان پخش صدا با کیفیت بالا و قدرت زیاد بیش از پیش احساس میگردد. اسپیکرهای جدید با قدرت و اندازه های متفاوت و همچنین قیمت متنوع گزینه ای قابل تامل جهت استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی فراهم می آورد.

اسپیکر تبلیغاتی در جای خود بسیار اثر گذار است. وقتی پشت میز کار خود نشسته اید و برای فرار چند لحظه ای از فشار کار خود سعی می کنید با شنیدن یک آوای دلنشین کمی استراحت کنید و یا فضای خشک کاری خود را شادتر کنید، قطعا پس از پخش موسیقی نگاهتان به اسپیکر روی میز می رود. امکان تبلیغات روی اسپیکر تبلیغاتی بسیار موثر است و به دلیل کاربرد فراوان اسپیکر، امکان تبلیغاتی فراوانی دارد. تبلیغات همیشه روی محصولات الکترونیکی بسیار مناسب بوده و طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. کیفیت این محصولات بسیار مناسب است و طرح ها و رنگ های بسیار زیادی را پشتیبانی می کند.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با سابقه فعالیت درخشان بیش از یک دهه در زمینه ی تولید و فروش شارژر تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش شارژر تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<تولید شارژر تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید تا با تجربه ی چندین ساله،شما را برای تولید با کیفیت ترین شارژر های تبلیغاتی با طرح اختصاصی یاری رساند.>>