” جاسوئیچی استیل-چرم تبلیغاتی “

چاپ جاسوئیچی استیل چرم:

جاسوئیچی استیل چرم تبلیغاتی از محصولات پرفروش ما که مناسب تبلیغات شرکت ها و ادارات است. با انتخاب جاسوئیچی استیل چرم تبلیغاتی و چاپ تبلیغات روی آنها هدیه ای همیشگی به مخاطبین خود ارائه دهید.یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب و پرکاربرد جهت تبلیغات جاکلیدی(جاسوئیچی) تبلیغاتی می باشد که دارای انواع مختلف می باشد مانند جاکلیدی ارزان شیشه ای,جاسوئیچی طلقی,جاکلیدی فلزی,جاکلیدی چرمی ,جاکلیدی استیل ,جاکلیدی متری,جاسوئیچی با شکل دلخواه و… می باشد .لازم به ذکر است روی کلیه جاکلیدی ها  می توان لوگو یا آرم شرکت مربوطه را چاپ و یا لیزر نمود .

از دلایل انتخاب جاسوئیچی استیل چرم تبلیغاتی در میان انواع هدایای تبلیغاتی علاوه بر ارزان بودن و هزینه پایین این هدیه تبلیغاتی، تنوع در جنس ، شکل ، فرم و رنگ می باشد و با توجه به تنوع زیادی که در انواع جاکلیدی تبلیغاتی مثل جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جا کلیدی چرمی ، جاسوئیچی پلی استر،  جاکلیدی چوبی ، جاسوئیچی های ابزار دار ، چراغ قوه یا تست اسکناس و … وجود دارد می توان در هر مناسبت و منظوری از آنها استفاده کرد . همینطور می توان متناسب با محصول و خدمات شرکت ، طرح ماکت محصول یا حتی نام و لوگوی شرکت را به صورت حجمی و سه بعدی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص و تاثیرگذار به صورت جاکلیدی طراحی و تولید نمود. طول عمر بالا و همه گیر بودن استفاده از جاسوئیچی های استیل تبلیغاتی نیز از مزایای دیگر این هدیه تبلیغاتی ارزان و مفید می باشند.

هر شخص حقيقي و حقوقي هدف خاصي براي تبليغ محصول و خدمات خود دنبال مي كند.به طور كلي خواسته هاي مديران شركت ها ، كارخانجات و صاحبان مشاغل در قالب موارد زير خلاصه مي شود.

  • گرفتن سهم بیشتری از بازار
  • افزايش درآمد
  • تداوم فروش
  • معرفي محصول جديد
  • كسب اعتبار و شهرت
  • حضور در بازار و فراموش نشدن

صاحب نظران معتقدند براي تاثيرگذار بودن تبليغات بايد تبلیغی انتخاب شود كه:

  1. ماندگار باشد
  2. تاثيرگذار باشد
  3. فراگير باشد (تيراژ بالا داشته باشد)
  4. قيمت در قبال ارزش كار داشته باشد و نياز تبليغ با هر بودجه اي را فراهم آورد .

با توجه به ماندگاری چندین ساله چرم و استیل استفاده مکرر و روزانه از دسته کلید ،استفاده از تبلیغات بر روی جاسوئیچی استیل چرم با داشتن خصیصه های ذکر شده در بین صاحبان شغل و مدیران از درجه اهمیت خاصی برخوردار است . ما با ظرافت کار و طراحی به روز ،جذاب و بی نظیر جاسوئیچی های استیل چرم شما را در نیل به این هدف یاری خواهیم کرد تا بیشتر از گذشته و با ابهت تر از سایر رقبای کاری نمایان شوید.

شرکت تبلیغاتی نقش و نگار امکان شخصی سازی و آماده کردن سفارشات شما بر روی انواع جاکلیدی تبلیغاتی و جاسوئیچی تبلیغاتی را دارد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی تولید انواع جاسوئیچی استیل چرم تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش انواع جاسوئیچی های تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<چاپ جاسوئیچی های استیل-چرم تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید>>

جهت مشاهده ی محصولات بیشتر به وبسایت تخصصی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

HTTP://WWW.NAGHSHONEGARAD.IR