” جاکارتی تبلیغاتی “

هدایای تبلیغاتی :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تبلیغات نیز پیشرفت قابل ستایشی داشته است و شامل روش های متنوعی شده است.یکی از روش های موثر تبلیغاتی میتوان به هدایای تبلیغاتی اشاره کرد،جاکارتی تبلیغاتی نیز از انواع هدایای تبلیغاتی میباشد.

چاپ جاکارتی تبلیغاتی :

جاکارتی تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی می باشد که هر شخص در لحظه آشنایی می تواند اطلاعات شخص یا شرکت را به مخاطب ارائه دهد و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص و کاربردی مورد استقبال قرار گرفته است. اهدای جاکارتی تبلیغاتی در حالی که نام، لوگو و مشخصات ما بطور دائم بر روی آن حک شده نه تنها ذهنیت و تاثیر بسیار مثبتی را بر روی مخاطبین ما می گذارد بلکه به دفعات و در هر استفاده باعث تکرار و ماندگاری نام و برند ما در ذهن آنها می شود. انواع جاکارتی تبلیغاتی عبارتند از: جا کارتی چرمی، جاکارتی فلزی.
جاکارتی یکی از انواع بسیار پرکاربرد هدایای تبلیغاتی است که در عین کم هزینه بودن ، با تنوع در طراحی و رنگ بندی بسیار پرکاربرد و پرفروش هستند. با این هدیه تبلیغاتی زیبا می توانید سطحی مناسب برای تبلیغات و فروش محصولات خود به وجود بیاورید.
جاکارتی تبلیغاتی تهیه شده از چرم و یا فلز مرغوب وسیله ای کوچک اما کاربردی برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی شما می باشد.
گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت موثر و با به کارگیری پرسنل توانا و  با انگیزه و با استعانت الهی توانسته است در عرصه ی تبلیغات خود را به قطب چاپ جاکارتی تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.
<<تولید جاکارتی تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید تا با تجربه ی چندین ساله،شما را برای تولید با کیفیت ترین شارژر های تبلیغاتی با طرح اختصاصی یاری رساند.>>