” ساعت دیواری تبلیغاتی “

ساعت دیواری تبلیغاتی:

ساعت تبلیغاتی دیواری به جهت قرار گرفتن برروی دیوار در واقع تابلوی تبلیغاتی شماست، مدل های ساعت دیواری تبلیغاتی در اشکال مثلثی و چهار ضلعی و گرد بصورت تمام شیشه ای یا قاب دار ارائه میگردد، ساعت های دیواری قابلیت چاپ دیجیتال در داخل صفحه را دارند و در واقع شما کل صفحه داخل ساعت را میتوانید طراحی کنید، در ساعت های دیواری از موتور های استپ دار و روان گرد استفاده میگردد.

اهمیت ساعت دیواری در تبلیغات:

وقتی که لوگو و یا پیام شرکت شما روی ساعت‌ تبلیغاتی قرار میگیرد باعث می‌شود که وقتی اشخاص مختلف به ساعت نگاه می‌کنند، حضور شما را در آنجا احساس کنند.

که با وجود هدایای تبلیغاتی نفیسی مانند ساعت دیواری تبلیغاتی،ساعت‌ تبلیغاتی مچی و ساعت رومیزی تبلیغاتی،شما توانسته‌اید،توجهی که شایسته نام و برند شما است را به خود جلب کنید.

شما با دادن ساعت‌ تبلیغاتی به مشتریان و مراجعان خود می‌توانید اطمینان داشته باشید که لوگوی شما در دسترس و جلوی دید آنان قرار دارد.

یک ساعت سفارشی می‌تواند هدیه تبلیغاتی نفیس و وسیله مفیدی در هر محل و دفتر کاری باشد. آمار نشان داده بیش از 81% از افرادی که هدایای تبلیغاتی را دریافت می‌کنند، آن را نگهداری کرده و از آن استفاده می‌کنند .

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی چاپ انواع هدایای تبلیغاتی از قبیل ساعت دیواری تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب چاپ انواع ساعت دیواری تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<فروش انواع ساعت دیواری تبلیغاتی در نقش و نگار>>

(( ما بهترین را به شما پیشنهاد عزیزان ارائه می کنیم ))

جهت مشاهده ی محصولات بیشتر به وبسایت تخصصی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

HTTP://WWW.NAGHSHONEGARAD.IR