” ساعت رومیزی تبلیغاتی “

ساعت رومیزی تبلیغاتی:

ساعت جزء مهمترین و ارزشمندترین هدایای تبلیغاتی می باشد که هر انسان برای نظم دادن به کارهای روزانه به آن نیاز دارد و از لحاظ تبلیغ بالاترین رتبه را دارا میباشد.تنوع در کاربری و اشکال ساعت رومیزی تبلیغاتی بسیار زیاد  است،از آن جمله میتوان به ساعتهای رومیزی چند کاره اشاره کرد که دارای جای عکس،جای لوازم التحریر،یا جای کارت ویزیت هستند.در بسیاری از موارد میتوان این ساعت ها را برای میز های اداری استفاده کرد و به وسیله ی آن تبلیغات خود را انجام داد.

وقتی یک ساعت تبلیغاتی همراه با آرم و لوگوی شرکت را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی توزیع می کنیم در واقع به نوعی نام شرکت و برندمان را وارد فضای خصوصی و محیط کاری مخاطب نموده و همراه با برنامه ریزیهای روزانه و زمانبندی های او بارها و بارها دیده و تکرار می شویم.

امکان انتخاب متناسب با هر سلیقه،هدف و کاربردی را با هر بودجه و قیمت در اختیار برند ما می گذارد و میتوان مطمئن بود که برند و لوگوی شرکت در آن مکان بارها و بارها و شاید برای سالها دیده و تکرار خواهد شد.ساعت تبلیغاتی رومیزی یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی می باشد.

جنس این ساعت های تبلیغاتی پلاستیکی و چوبی می باشد که چاپ روی این هدایا بصورت تامپو و لیزر امکان پذیر می باشد.

چاپ ساعت رومیزی خود را به نقش و نگار بسپارید تا ساعت رومیزی تبلیغاتی با بهترین کیفیت را به مخاطبان خود ارائه دهید.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی چاپ انواع هدایای تبلیغاتی از قبیل ساعت رومیزی تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب چاپ انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<فروش انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی در نقش و نگار>>

(( ما بهترین را به شما پیشنهاد عزیزان ارائه می کنیم ))

جهت مشاهده ی محصولات بیشتر به وبسایت تخصصی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

HTTP://WWW.NAGHSHONEGARAD.IR