” شارژر تبلیغاتی “

هدایای تبلیغاتی :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی،تبلیغات شیوه ی جدیدی به خود گرفته است که از به روزترین روش های آن هدایای تبلیغاتی میباشد که هدایای تبلیغاتی نیز انواع مختلفی دارد و در حال حاضر برای هر صنف کاری هدایای تبلیغاتی به خصوص وجود دارد.
هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي  برای تشکر و قدردانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام ، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر  هداياي تبليغاتي يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادي در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد. حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدايای تبليغاتي و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحي هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتي خود استفاده مي كنند ارائه هدایایی خلاق كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودي مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.
مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و … باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد.
طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.

چاپ شارژر تبلیغاتی:

یکی از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی، شارژر تبلیغاتی است. از آنجا که شارژرهای تبلیغاتی قابل حمل میباشد امکان استفاده در اکثر اماکن عمومی را به ما میدهد و چاپ شارژر با لوگوی اختصاصی باعث بیشتر دیده شدن نام و نشان تجاری شما و ماندگاری در ذهن مخاطبان میشود.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با سابقه فعالیت درخشان بیش از یک دهه در زمینه ی تولید و فروش شارژر تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش شارژر تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<تولید شارژر تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید تا با تجربه ی چندین ساله،شما را برای تولید با کیفیت ترین شارژر های تبلیغاتی با طرح اختصاصی یاری رساند.>>