” فلش تبلیغاتی “

فلش تبلیغاتی:

یکی از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی یا فلش تبلیغاتی است. استفاده از فلش با توانایی جابجایی حجم زیاد، سرعت بالا، امنیت و قابل اعتماد بودن بهترین گزینه غیر قابل جایگزین در زندگی روزمره امروز ما شده است.

بسیاری از فلش ها دارای گارانتی بوده و آن را تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی با بیشترین طول عمر و قیمت مناسب می نماید و این بی شک یکی از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی با طولانی ترین زمان تاثیر گذاری برای تبلیغ برند و لوگوی شما خواهد بود. یکی دیگر از مزایای این هدیه تبلیغاتی تنوع بسیار بالای آن در شکل، فرم و جنس فلش های تبلیغاتی است نظیر فلش چرمی ، فلش فلزی یا فلش استیل ، فلش کریستالی ، فلش کارتی تبلیغاتی ، فلش خودکاری ، فلش جاکلیدی، فلش مچی، فلش چوبی، فلش عروسکی، فلش شیشه ای، فلش کلیدی، فلش موبایل یا فلش مموری او تی جی (OTG) و … که باعث شده این هدیه تبلیغاتی همیشه به عنوان گزینه ای جهت هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شود.

انواع تبلیغاتی که از طریق فلش مموری صورت میگیرد:

  • طراحی و چاپ روی فلش : ارائه خدمات چاپ رنگی فلش و حک لیزری فلش  های تبلیغاتی با بهترین کیفیت و دقت بسیار زیاد را از نقش و نگار بخواهید. در ارائه محصولات تبلیغاتی و فلش مموری یکی از مهمترین موارد کیفیت و زیبایی چاپ می باشد. نقش و نگار برای چاپ رنگی روی فلش مموری تبلیغاتی و به خصوص فلش  کارتی از دستگاه چاپ با کیفیت عالی استفاده می نماید. چاپ خوب سبب خاص شدن محصولات تبلیغاتی می شود. همچنین خدمات حک لیزری با بهترین و دقیق ترین دستگاه انجام پذیر می باشد.
  • بسته بندی های متنوع:  شاید فلش مموری به تنهایی برای اهدا کردن شکیل نباشد اما به راحتی می توان با قرار دادن فلش مموری تبلیغاتی در بسته بندی های  زیبا  این مشکل را برطرف کرد و بر جذابیت آن افزود.
  • ذخیره اطلاعات روی فلش مموری: در صورت تمایل و نیاز مشتری می توانیم اطلاعات مورد نظر شما را در فلش مموری بار گذاری و قفل کنیم.

نکته: محصولات تبلیغاتی معرف شرکت و سازمان شما می باشند. بطور قطع مصرف کننده با مشاهده و به کاری گیری از هدایای شما در مورد شما قضاوت خواهد کرد و آن را نمونه ای از محصول یا خدمات شما می داند پس در انتخاب خود بیشتر دقت داشته باشید.

در مورد فلش مموری های تبلیغاتی، نوع چیپ ست (برند) و کیفیت مموری های استفاده شده در آن بسیار با اهمیت می باشد و تاثیر مستقیم بر قیمت محصولات دارد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با سابقه فعالیت درخشان بیش از یک دهه در زمینه ی تولید و فروش فلش تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش فلش مموری تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<تولید فلش مموری تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید تا با تجربه ی چندین ساله،شما را برای تولید با کیفیت ترین فلش مموری های تبلیغاتی با طرح اختصاصی یاری رساند.>>

جهت مشاهده ی محصولات بیشتر به وبسایت تخصصی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

HTTP://WWW.NAGHSHONEGARAD.IR