” پاوربانک تبلیغاتی “

پاوربانک چیست؟

وسیله ای که با آن میتوانید در هرزمان و مکانی تبلت یا گوشی خود را شارژ نمایید.
پاوربانک در واقع یک باتری همراه است که می‌توان از آن برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مختلف استفاده نمود. این دستگاه در مواقعی که شارژ گوشی یا تبلت‌تان خالی می‌شود و به منبع برق دسترسی ندارید می‌تواند بسیار کاربردی باشد.پاور بانک در هرجایی قابل استفاده است بدون آن که به برق نیازی داشته باشید.شارژر پاور بانک دارای باتری لیتیومی بسیار قدرتمندی است و میتواند تا ۹۰ درصد امکان شارژ شدن دستگاه شما را فراهم سازد.پاور بانک در واقع یک شارژر اضطراری بوده و در مواقعی که شما به برق دسترسی ندارید میتوانید از این شارژر همراه استفاده کنید.پاوربانک ها دارای ابعاد کوچک و قابل حمل میباشند.

این دستگاه میتواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جدید نیز مورد استفاده قرار گرفته و شما طرح یا لوگو مورد نظر خود را برروی بدنه آن حک نموده وبه عنوان یک هدیه  ماندگار هدیه دهید.

انواع باتری پاور بانک:

  •  باتری نیکل کادمیوم: این باتریها چگالی انرژی پایینی دارند و ظرفیت آن ها در صورت اتصال به برق قبل از تخلیه کامل به مرور کم میشود که به این خاصیت مموری افکت گفته میشود ( Memory effect ).
  •  باتری لیتیوم یونی : چگالی انرژی آنها دو برابر باتریهای نیکل کادمیومی است و اثر Memory effectt  را هم ندارند.
  •  باتری لیتیوم پلیمری lipoll : چگالی انرژی در این نوع باتری پایین تر است.

ظرفیت و حجم پاور بانک:

ظرفیت پاور بانک ، میزان و اندازه شارژی که در باتری پاور بانک قرار دارد را نشان میدهد که با واحد mAh  میلی آمپر در هر ساعت سنجیده می شود. برای مثال ظرفیت واقعی یک پاور بانک ممکن است 90% ظرفیت اعلام شده باشد زیرا مقداری انرژی صرف جا به جایی شارژ از پاور بانک به تلفن همراه می شود.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی فروش انواع پاوربانک های تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش انواع پاور بانک های تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<فروش انواع پاوربانک های تبلیغاتی در نقش و نگار>>