” کیف اداری چرم طبیعی تبلیغاتی “

چاپ کیف چرم طبیعی :

امروزه تبلیغات جنبه ی جدیدی به خود گرفته است و ابزارهای تبلیغاتی نوین وارد بازار شده اند که هرکدام به نوبه ی خود اثر مثبت در تبلیغات دارند.

هدایای تبلیغاتی علاوه بر جنبه ی تبلیغاتی باید یک ابزار کاربردی برای شخص داشته باشد. در واقع برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب باید خود را به جای شخص هدیه گیرنده تصور نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

از جمله محصولات تبلیغاتی مناسب که اکثرا برای هدیه به مدیران مورد استفاده قرار میگیرد کیف اداری چرم طبیعی است ، به سبب فضای مناسبی که برای تبلیغات دارد میتوانید از این محصول برای تبلیغات خود استفاده نمایید.

کیف های اداری تبلیغاتی هدیه ماندگار و کاربردی برای مدیران خوش سلیقه است. کاربردی بودن این هدیه و فضای خوب برای چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی باعث شده این محصول به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای خریداران هدایا تبدیل شود. این محصول در دو جنس چرم طبیعی و مصنوعی ارائه میشود .

تفاوت ها مزیت ها و معایب چرم طبیعی و مصنوعی :

کیف چرم اصل را چگونه تشخیص دهیم ؟

تشخیص چرم طبیعی از چرم ساخت دست انسان در برخی موارد بسیار دشوار است.

  • چرم طبیعی بسیار گرانتر از چرم مصنوعی است.
  • برخی از کالاهای چرمی اگر با چرم اصل تولید شده باشند، معمولاً دارای شناسنامه بوده که اطلاعات مربوط به کالا در آنها درج شده است.
  • در مورد برخی از محصولات چرمی اگر امکانش وجود داشته باشد، به قسمتهای برش خورده آنها نگاه کنید. اگر در آن بخشها نشانه‌ای از حالت پلاستیکی و نرم مشاهده کردید چرم طبیعی نیست.
  • چرم را لمس کنید، چرم طبیعی بسیار نرم و منعطف است.
  • چرم را بو کنید، چرم طبیعی بوی مشخص و خاص دارد که هرگز نمی‌توان از آن کپی‌برداری کرد.
  • به بافت چرم نگاه کنید اگر گره‌ها، خلل و فرجهای آن طبق الگویی قابل شناسایی باشد، چرم مصنوعی است.
  • چرم طبیعی و مصنوعی را از پشت آنها نیز می‌توان از هم تشخیص داد. چرم مصنوعی دارای پوششی در قسمت پشت است که هنگام برش آسیب می‌بیند و کاملاً مشخص است.

کیف چرم مصنوعی یا کیف چرم صنعتی :

صنعت تولید چرم طبیعی امروزه به اندازه ای پیشرفت و توسعه داشته کیفیت این چرم ها دسته کمی از جرم های طبیعی ندارد و  برای برخی از خریداران اصلا قابل تشخیص نیست . چرم های مصنوعی یا همان صنعتی به خاطر قیمت ارزان باعث تحول بزرگی در تولید مصنوعات چرمی شده است.

مزایای کیف چرم مصنوعی تبلیغاتی نسبت به کیف چرم طبیعی تبلیغاتی :

از مزایای چرم مصنوعی ارزان بودن ، تنوع طرح و رنگ را میتوان نام برد اما از معایب آن فرسودگی سریع آن در برابر چرم طبیعی است .

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی فروش انواع کیف های تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش انواع لیوان های تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<تولید و فروش انواع کیف چرم تبلیغاتی در نقش و نگار مطابق با سلیقه ی شما عزیزان>>

جهت مشاهده ی محصولات بیشتر به وبسایت تخصصی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

HTTP://WWW.NAGHSHONEGARAD.IR